Stanowisko:

Szef kuchni

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wynagrodzenie:

9000 - 15000 PLN

Lokalizacja:

Gdynia

Zadania

  • Zarządzenie zespołem w kuchni Kultury Smaku
  • Pełnienie roli Managera i Mentora jednocześnie, szukamy osoby charyzmatycznej, która świetnie skoordynuje pracę zespołu i będzie wiedziała także jak stworzyć interesująca ofertę produktową dla wymagających i świadomych Klientów (dania wegetariańskie, wegańskie)
  • Praca na kuchni
  • Szkolenie/wprowadzenie nowych pracowników
  • Tworzenie FC, receptur, manuali
  • Tworzenie, opracowanie i wprowadzenie systemu motywacyjnego dla członków zespołów kuchennych
  • Codzienna kontrola pracy na kuchni

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni
  • Praca na pełen etat – 2 weekendy pracujące, 2 wolne
  • Kreatywność i chęć pracy nad dużym projektem
  • Umiejętność w prowadzeniu i budowaniu zespołu
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • Wszechstronność, kreatywność, znajomość
  • Podstawowa wiedza w zakresie cukiernictwa
  • Umiejętność wyszukiwania dostawców i negocjacji cen
  • Umiejętność egzekwowania czystości, przestrzegania receptur, zasad FIFO, HACCP, GMP, GHP
  • Umiejętne i biegłe korzystanie z Excela

Oferujemy

  • Zatrudnienie B2B lub UoP
  • Zniżka na firmowe produkty oraz garmaż do 25%
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Uczestnictwo w międzynarodowych targach
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość rozwoju, szkolenia, integracje oraz praca w koleżeńskiej atmosferze

Dołącz do
naszego zespołu

Jeżeli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca i myślisz, że realizując się w ramach
tych aktywności rozwiniesz skrzydła swojej kariery - wyślij do nas swoje CV.
Chętnie zaprosimy Cię na kawę i wymienimy doświadczenia.

    Aktualnie szukamy również:

    Cztery kroki
    procesu rekrutacji
    w Kulturze Smaku

    1.
    Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

    Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

    2.
    Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

    Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

    3.
    Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

    Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy poznać Cię osobiście, dowiedzieć się, jakie są Twoje oczekiwania i czy pasują do tego, co oferujemy.

    4.
    Podejmiemy decyzję i poinformujemy Cię o tym

    Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeżeli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.