Poznajmy się lepiej!

Cześć! Jesteśmy zespołem Kultury Smaku. Każdy z nas jest różny, ale łączy nas pasja do dobrych produktów i indywidualne podejście do naszych klientów. Chciał/abyś do nas dołączyć?

Włosi zwykli twierdzić i migliori affari si fanno a tavola, co w tłumaczeniu na polski oznacza „najlepsze interesy robi się przy stole”. Często to właśnie od tego, kto przy nim usiądzie i co na nim zagości, zależy przyszłość tych rozmów...W Kulturze Smaku ogromną wagę przykładamy do detali, wiemy jednak, że często małe i proste rzeczy potrafią cieszyć najbardziej. Ich wspólnym mianownikiem jest świeżość, autentyczność i tym samym jakość produktu i usługi. To właśnie na ich bazie budujemy konsekwentnie Kulturę Smaku. Skutecznie łączymy najwyższe standardy obsługi klienta, ze starannie wyselekcjonowaną ofertą produktów. Współpracujemy z lokalnymi rzemieślnikami, jak również z producentami z najdalszych zakątków Europy, często oferując ich produkty na wyłączność w Polsce.

Tak wyglądają prawdziwe delikatesy, których brakowało w Polsce. Jesteśmy przekonani, że najlepsze dopiero przed nami. Dosiądź się do naszego stołu i stworzymy razem coś wyjątkowego!

CEO: Marcin Suchocki

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko

Czujemy na sobie wagę odpowiedzialności, dlatego w sklepie i kuchni stosujemy zasadę less waste. Niesprzedane produkty zamieniamy w świeże dania z oferty garmażeryjnej.

Jesteśmy transparentni

Jesteśmy transparentni

Zwracamy dużą uwagę na to, co wykładamy na nasze półki. Dlatego nie znajdziesz u nas produktów z olejem palmowym, syropem glukozowo-fruktozowym czy kosmetyków testowanych na zwierzętach.

Komunikujemy bezpośrednio

Komunikujemy bezpośrednio

Wszystkie nieporozumienia w zespole rozwiązujemy od razu. Nie bawimy się w podchody i niejasne sytuacje. Działamy jako team, zgodnie i do przodu!

Poszerzamy horyzonty

Poszerzamy horyzonty

Dbamy o to, by nasz zespół zdobywał nową wiedzę i poszerzał swoje zainteresowania. Dlatego regularnie jeździmy na warsztaty i szkolenia w Polsce i za granicą.

Od lat jestem związany z gastronomią. Zawsze lubiłem adrenalinę związaną z tą branżą, szybkie tempo pracy oraz brak nudy. Tu mogę wykorzystywać moje doświadczenie, łącząc je z nowymi wyzwaniami, bo każdy dzień jest inny. Trzeba myśleć nieszablonowo, znajdować rozwiązania. W Kulturze jestem w swoim żywiole!

Michał

Manager

Dodatkowe korzyści i benefity

Mamy świadomość tego, że zadowolony pracownik stanowi fundament silnej firmy. Usatysfakcjonowany człowiek wychodzi z inicjatywą i jest zawsze gotowy do działania. Dlatego oferujemy dodatkowe benefity, które przekładają się na zadowolenie z pracy i poczucie przynależności do zespołu – jest to nasza oferta na dziś i na przyszłość.

Elastyczny czas pracy

Elastyczny czas pracy

W naszym teamie mamy studentów, rodziców i osoby wielu pasji. Dlatego wiemy, jak istotny jest elastyczny grafik pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Rozpisujemy go z miesięcznym wyprzedzeniem uwzględniając indywidualne potrzeby pracowników.

Szkolenia i wyjazdy

Szkolenia i wyjazdy

Stawiamy na wiedzę i doświadczenia. Nieustająco inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Organizujemy i uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz branżowych wydarzeniach VIP. Odwiedzamy również wspólnie naszych polskich i zagranicznych dostawców.

Rabaty pracownicze

Rabaty pracownicze

Po długiej zmianie, nikomu się nie chce jechać na zakupy. Dlatego każdemu pracownikowi przysługuje rabat pracowniczy 20% na wszystkie produkty w sklepie.

Smaczne posiłki i napoje

Smaczne posiłki i napoje

Comiesięcznie dofinansowujemy posiłki z naszej oferty, dzięki czemu możesz liczyć na świeże menu śniadaniowe, obiadowe, pyszne desery oraz aromatyczną kawę w czasie pracy.

Zawsze pasjonowałem się piwowarstwem i winami, ale nie sądziłem, że istnieje praca na etat, w której mógłbym to wykorzystać. W Kulturze Smaku okazało się to moim największym atutem! Jeżdżę na dodatkowe szkolenia, poszerzam swoją wiedzę i służę klientom fachową poradą. Każdy jest zadowolony!

Piotr

Doradca Klienta

Zajrzyj do nas, zostań chwilę albo trochę dłużej. Mamy Ci duuuużo do opowiedzenia, bo... Łączy nas Kultura!W Kulturze Smaku wyznajemy zasadę, że małe i proste rzeczy potrafią cieszyć najbardziej. Napędza nas pasja i ciągła potrzeba szukania nowych produktów, potraw i inspiracji. Nasiąknięci wiedzą jak biszkopty w tiramisu kawą, potrzebujemy już tylko… Ciebie. To przed Tobą chcemy odkryć bezmierny świat smaku! W końcu doświadczeniem, zupełnie tak, jak deserem, dobrze jest się podzielić.

Poznajmy się lepiej - zobacz film >>>

Aktualnie szukamy:

Cztery kroki
procesu rekrutacji
w Kulturze Smaku

1.
Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

2.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

3.
Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

4.
Podejmiemy decyzję i poinformujemy Cię o tym

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.