Najczęściej kupowane
Kategorie

Kariera

  • SPRZEDAWCA / SOMMELIER
    miejsce pracy Gdynia Orłowo

    Kultura Smaku Thelikatesy to intensywnie rozwijająca się sieć delikatesów w Polsce, która dostarcza świeże produkty regionalne, ekologiczne oraz marki premium.

    Rozwijamy się i szukamy specjalisty!

    Wina i inne alkohole to Twoja pasja, a o kawie wiesz prawie wszystko?
    To praca właśnie dla Ciebie.

    Jeśli dodatkowo stawiasz satysfakcję klientów na pierwszym miejscu, to dołącz już dziś do naszego zespołu na stanowisko:

    SPRZEDAWCA / SOMMELIER

    Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Thelikatesów.

    Każda rola, jaką pełnią członkowie zespołu, ma swój udział w rozwoju naszej organizacji i doświadczeniach naszych klientów.

    Zadania:
    - Aktywna sprzedaż produktów alkoholowych i powiązanych
    - Współodpowiedzialność za funkcjonowanie placówki handlowej
    - Organizowanie i nadzorowanie pracy własnego działu
    - Zapewnienie najwyżej obsługi klienta zgodnie ze standardami organizacji
    - Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedażowych
    - Reagowania w niestandardowych sytuacjach

    Od Kandydatów oczekujemy:
    - Doświadczenia min. 2 lata w pracy w gastronomii, szczególnie z winami
    - Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    - Umiejętności pracy w grupie
    - Motywacji i pozytywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań w codziennej pracy
    - Entuzjazmu
    - Umiejętności pracy pod presją czasu

    W zamian oferujemy:
    - Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie/ umowy o pracę
    - Stabilną pracę w prestiżowej firmie
    - Pracę w młodym i ambitnym zespole
    - Motywacyjny system wynagrodzeń
    - Rozwój kompetencji poprzez szkolenia niezbędne do pełnienia powierzonej funkcji
    - Możliwość awansu wewnętrznego

    CV prosimy przesłać na adres praca@kulturasmaku.pl.
    Odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Kariera