#dołączdokultury

Jeżeli sztywne zasady i korporacyjne procedury nie są dla Ciebie, a do tego lubisz kontakt z ludźmi oraz nie boisz się zmian i nowych wyzwań, dołącz do naszego zespołu.

Nie wiesz, którą ścieżkę rozwoju wybrać i jak skutecznie rozwinąć skrzydła swojej kariery. Mamy dobrą radę - bądź przede wszystkim sobą!Podarujemy Ci nasz firmowy fartuch i szczegółowo zapoznamy z asortymentem Kultury Smaku. Na większość pytań nie ma jednak jednej, dobrej odpowiedzi. Każda będzie dobra, o ile będzie Twoja! Fakt, że jesteśmy różni dodaje Kulturze Smaku niepowtarzalnego charakteru. Różnorodność pozwala nawiązać unikalne relacje z klientami i sprawia, że czują się dobrze w naszym sklepie. Bądź więc sobą i sprawdź jak stać się częścią naszego teamu.

Zobacz film i poznaj nas lepiej >>>

Krzewimy kulturę
szczerego dialogu

Potrzebujemy komunikacji, aby działać prawidłowo. Konstruktywną krytykę traktujemy jako cenną wiedzę. Różnorodność i odmienna perspektywa pomagają nam się rozwijać. Nie bój się mówić, co myślisz.

Nie będziemy
trzymać Cię za rękę

Jesteśmy zwolennikami autonomii i wolności. Indywidualnie zarządzamy swoim czasem i obowiązkami. Nie bój się wołać o pomoc i pytać, ale nie oczekuj, że ktoś wykona Twoją pracę za Ciebie. Bądź niezależny/a i przejmuj inicjatywę.

Doceniamy to,
kim jesteś i co potrafisz

Imponuje nam Twoja wiedza, umiejętności i wartości. Wierzymy jednocześnie, że będziesz czuł/a się z nami dobrze, a Twoja praca będzie sprawiać Ci przyjemność. Komunikuj nam otwarcie swoje potrzeby i pomysły.

Jesteśmy inni i nie boimy
się o tym mówić

Kładziemy nacisk na indywidualność. Cenimy niekonwencjonalne podejście do życia i pracy. Nie operujemy według procedur i schematów. Chcemy, by charakter każdego pracownika mógł wybrzmieć w pełni. Bądź sobą i rób, co lubisz najbardziej.

Aktualnie szukamy:

W Kulturze Smaku wszyscy cenimy możliwość bycia sobą. Nie szuka się tu „stanowisk”, tylko fajnych ludzi, którzy sposobem myślenia i charyzmą reprezentują wartości, które są dla nas kluczowe - otwartość, wysoką kulturę osobistą i wiedzę w obrębie swojej specjalizacji. To miejsce, w którym czuję się swobodnie, realizując jednocześnie jedną z moich największych pasji - odkrywanie i dzielenie się smakami.

Patrycja

Doradca Klienta

Kuchnia Kultury Smaku
Najbardziej aromatyczny makaron z TRUFLAMI! Prosto z Piemontu

Kuchnia Kultury Smaku
Cacio e pepe, czyli mało składników i mnóstwo smaku

Cztery kroki
procesu rekrutacji
w Kulturze Smaku

1.
Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

2.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

3.
Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy poznać Cię osobiście, dowiedzieć się, jakie są Twoje oczekiwania i czy pasują do tego, co oferujemy.

4.
Podejmiemy decyzję i poinformujemy Cię o tym

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeżeli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.