Oferta specjalna! Już dziś dostarczymy Twoje zakupy na teren Chałup prosto do Twojego kempingu! Złóż zamówienie do godziny 10 i odbierz swoje zakupy w Chałupach nawet tego samego dnia.
Najczęściej kupowane
Kategorie
Do złożenia zamówienia brakuje 50,00 zł

Dodaj do ulubionych

FAMILI RESERVA ARBEQUINA 500ML

W oliwie tej znajdziemy aromat najróżniejszych słodkich, dojrzałych owoców, z dyskretnym i delikatnym zapachem roślin i kwiatów. Arbequina to czysty i wyrazisty smak świeżych oliwek, to oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia extra virgin, to oliwki arbequina. W ustach wyczuwalny bogaty bukiet smaków, z dominującym dojrzałym migdałem, który nadaje subtelny słodki posmak. Oliwa o pełnej owocowości oraz lekkiej pikantności z długim finiszem. Doskonała do ryb, owoców morza i sałatek. Opakowanie 500nl

Cena:
79,00 PLN

CASTILLO DE CANENA to hiszpańska firma zajmująca się od 1780 roku produkcją jednej z najlepszych na świecie oliwy z oliwek. Oliwa ta pochodzi z małej miejscowości Canena położonej w prowicji Jaen w Andaluzji. Jaen jest miejscowością, w której zapoczątkowano produkcję oliwy z oliwek na świecie.
Hiszpania jest krajem, gdzie jest najwięcej drzew oliwnych na świecie. Castillo de Canena to producent posiadający najważniejsze certyfikaty jakości oraz największą ich ilość – ponad sto statuetek z całego świata. Najważniejszy przewodnik Flos Olei 2014 nadal najwyższą notę 98 punktów linii Family Reserve, a tym samym uznał ją za najlepszą oliwę z oliwek na świecie!

Oleje i oliwy
Zobacz więcej w kategorii

Oleje i oliwy

Ekspresowa dostawa

Trójmiasto i okolice

Bezpieczna płatność

Certyfikat SSL

Atrakcyjne promocje

Dla stałych klientów

Świeże produkty

Codziennie nowa dostawa

×
×
Ostatnio oglądane
Odbierz 50 zł rabatu