logowanie logowanie
icon like 0 ulubione
icon wishlist wishlista
Brak produktów w koszyku
basket
0,00 zł
0

Produkty bez laktozy

Jesteśmy świadomi, że część naszych klientów to osoby, które nie tolerują laktozy lub muszą jej całkowicie unikać. Tutaj wkraczamy my, starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty spożywcze bez laktozy w składzie.

40

40

Producent icon show more icon show less

Cena icon show more icon show less

Cechy produktów icon show more icon show less

40

40

Dostępne produkty bez laktozy w sklepie Kultura Smaku

40

Produkty bez laktozy to świetna alternatywa dla osób, które nie tolerują laktozy.

Czym jest nietolerancja laktozy i jakie są jej objawy?

Nietolerancja laktozy to niezdolność do trawienia laktozy znajdującej się w produktach mlecznych. Ta nietolerancja prowadzi do objawów trawiennych, takich jak wzdęcia, bóle brzucha, gazy i biegunka. Laktoza to cukier obecny w mleku i innych produktach spożywczych wytwarzanych z mleka krowiego. Składa się z 2 cukrów, D-galaktozy i D-glukozy. Kiedy jemy żywność zawierającą laktozę, zwykle przechodzi ona przez nasz układ pokarmowy bez problemu, ale gdy nie ma wystarczającej aktywności enzymu (laktazy), aby podzielić je na prostsze formy, pozostają one w swojej pierwotnej postaci, powodując dyskomfort.

Seria produktów bez laktozy od Mlekovita

Twaróg - Twaróg półtłusty klinek bez laktozy zachowuje to, co w mleku najcenniejsze: wyjątkowe bogactwo białka, witamin i składników mineralnych, a jednocześnie może być spożywany przez konsumentów cierpiących na nietolerancję laktozy.

Masło - Najwyższej jakości masło, produkowane wyłącznie ze śmietanki pasteryzowanej, bez żadnych dodatków: bez konserwantów, barwników i glutenu. Zawiera wyłącznie tłuszcz mleczny (min. 82%).

Mleko - Doskonale smakuje i zawiera wiele niezbędnych do utrzymania dobrej kondycji składników, takich jak białko i wapń.

Ser gouda - Wysoka zawartość białka i wapnia. Idealny na kanapki, deskę serów, do tostów i wielu innych celów kulinarnych.

Śmietanka - W optymalnej porcji 330 ml w wygodnym kartoniku z zakrętką. Doskonała do kremów i deserów.

 


×
×