Kremowa pralina, w której orzechy nerkowca, laskowe i arachidowe łączą się z aksamitnym kakao i głębią cukru muscovado. Naturalnie słodki, lekko czekoladowy charakter świetnie sprawdza się na pieczywie, w naleśnikach i deserach. Gładka, jedwabista tekstura „gotowa do łyżeczki”. Produkowany w Polsce w małych partiach dla powtarzalnej jakości i świeżości. Filozofia marki: wyszukane, dostępne dla każdego. Sięgnij po słoik codziennej przyjemności – zamów teraz.
Opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Kultury Smaku, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu
Kremowa fuzja orzechów i kakao, z naturalną słodyczą muscovado. Jedwabista pralina do smarowania, deserów i wypieków – wyszukane, dostępne dla każdego.
Składniki: orzechy nerkowca (43%), orzechy laskowe (29%), orzechy arachidowe (14%), cukier muscovado, kakao.
Alergeny: orzechy nerkowca, orzechy laskowe, orzechy arachidowe.
Wartości odżywcze (na 100 g)
Energia: 2384 kJ / 567,8 kcal
Tłuszcz: 45,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,9 g
Węglowodany: 27,8 g
- w tym cukry: 14,5 g
Białko: 16,1 g
Sól: 0,0 g
Kompozycja wybrana za równowagę intensywnych orzechów, aksamitnego kakao i rzemieślniczej gładkości. Powstaje w małych partiach, by każda łyżeczka była wierna idei prawdziwej przyjemności smaku.
Pralinowa głębia z nutą kakao i naturalną słodyczą muscovado.
Zobacz:
Wszystkie nowości