Wybierz produkty
Wszystkie produkty
logowanie logowanie
icon like 0 ulubione
icon wishlist wishlista
Brak produktów w koszyku
basket
0,00 zł
0

Rum Kolumbia

Wyrazisty, zawadiacki i mocny — rum kolumbijski to jeden z najciekawszych trunków dla tych, którzy stawiają na ponadczasowe smaki.

Wyprodukowany z trzciny cukrowej alkohol najczęściej klasyfikujemy na podstawie pochodzenia lub koloru — a w przypadku rumu z Kolumbii mamy do czynienia najczęściej z wariantem ciemnym o mocnym temperamencie i otulającym kubki smakowe aromacie.

Kategorie icon show more icon show less

Producent icon show more icon show less

Cena icon show more icon show less

Cechy produktów icon show more icon show less

1

Dostępne rum kolumbia w sklepie Kultura Smaku

1

Co czyni rum z Kolumbii wyjątkowym?

Każdy rum, który masz okazję spróbować, został stworzony na bazie trzciny cukrowej. Co ciekawe, Kolumbia jest jednym z największych pod względem wielkości producentem trzciny cukrowej na całym świecie! Doskonałe zaplecze i dostępność świeżego surowca sprawiają, że tworzenie alkoholi w takim miejscu to wręcz tradycja. To właśnie dzięki niej Kolumbijczycy charakteryzują się specjalnym podejście do tworzenia swoich trunków, co wielokrotnie podkreślają.

Dzięki ogromnej pasji i wdrożeniu tradycyjnych receptur rum z Kolumbii posiada wyjątkowy smak oraz finisz, który pozostaje w pamięci długo po degustacji.  Mówi się, że spróbowanie kolumbijskiego trunku, to jak skosztowanie klimatu i duszy tego kraju.

Kolumbijska kwintesencja luksusu

Nie bez powodu wielu degustatorów rumu uważa, że trunki pochodzące z Kolumbii zasługują na miano luksusowych. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone i doceniane pozycje, których koniecznie powinien spróbować każdy fan wyrazistych smaków.

Co więcej, tworząc ofertę, skupiamy się nie tylko na doskonałym smaku — ale również designie, co widać po estetycznych i rzucających się w oczy butelkach! 

Jak wybrać idealny rum dla siebie?

Aby wybrać doskonały rum, na początku zastanów się, jaki rodzaj spożywania preferujesz. W większości przypadków trunki tego gatunku świetnie smakują solo albo jako dodatek do drinków — zwłaszcza egzotycznych. Wybierając złoty rum z Kolumbii, możesz połączyć go z sokiem ananasowym, limonką i wieloma innymi napojami, które delikatnie przełamują smak alkoholu.

×
×